• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 czerwca 2015

W niedzielę 21 czerwca 2015 roku na obiektach Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu odbył się XXII Memoriał Stanisława Seheniuka w piłce siatkowej.

W tegorocznych zawodach wzięły udział tylko cztery zespoły, w tym dniu rozgrywano jeszcze kilka innych turniejów siatkarskich, stąd tak niska frekwencja w Kodniu. Jak zwykle nie zawiedli koledzy ze „Spartakusa” Sławatycze.

Zawody wygrała drużyna „Kosmet-Hurt” Biała Podlaska, która w finale pokonała drużynę ze Sławatycz. W meczu o trzecie miejsce na memoriałowym turnieju zespół MOK Terespol pokonał miejscowych, czyli drużynę „Bezimienni” Kodeń.

Zwycięzcy wywalczyli puchar Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, zespół ze Sławatycz wyjechał z Kodnia z pucharem Starosty Bialskiego, natomiast siatkarze z MOK Terespol zdobyli puchar Wójta Gminy Kodeń Jerzego Trocia. Puchar ufundowany przez przyjaciela Stanisława Seheniuka – pana Stanisława Nowaka z Białej Podlaskiej odebrali młodzi siatkarze z Kodnia.